Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Jan Babinec
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1978
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.2.2013
Koučovaná utkání
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
29.5. 15:00
NA144
Veselá "A" - Rožnov p/R
26 : 18
21.5. 11:30
NA137
Rožnov p/R - Veselá "B"
45 : 23
15.5. 17:30
NA131
Nový Jičín - Rožnov p/R
25 : 29
29.4. 18:00
NA118
Krmelín - Rožnov p/R
33 : 24
23.4. 00:00
NA167
Rožnov p/R - Klimkovice
39 : 26
16.4. 11:30
NA107
Rožnov p/R - Třinec
31 : 24
9.4. 10:30
NA105
TJ Valašské Meziříčí - Rožnov p/R
23 : 32
2.4. 19:00
NA092
Polanka B - Rožnov p/R
26 : 27
26.3. 00:00
NA170
Hlučín - Rožnov p/R
22 : 33
13.11. 13:00
NA079
Rožnov p/R - Hlučín
31 : 27
6.11. 11:00
NA066
Rožnov p/R - Suchdol n/O
27 : 23
28.10. 15:00
NA091
Krnov - Rožnov p/R
24 : 44
23.10. 13:00
NA053
Rožnov p/R - Veselá "A"
27 : 26
17.10. 13:00
NA046
Veselá "B" - Rožnov p/R
23 : 28
9.10. 11:00
NA040
Rožnov p/R - Nový Jičín
28 : 29
28.9. 10:30
NA076
Klimkovice - Rožnov p/R
20 : 24
25.9. 11:00
NA027
Rožnov p/R - Krmelín
29 : 28
19.9. 10:30
NA016
Třinec - Rožnov p/R
17 : 33
11.9. 11:00
NA014
Rožnov p/R - TJ Valašské Meziříčí
30 : 20
4.9. 11:00
NA001
Rožnov p/R - Polanka B
35 : 16
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
11 : 9
video
online
HC Ostrava - Opava
14 : 18
video
online
Karviná - Poruba
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Opava
12
10
0
2
173 : 89
20
2
Hlučín
12
8
1
3
187 : 109
17
3
Karviná
12
8
0
4
181 : 123
16
4
L.Zubří
11
7
0
4
148 : 124
14
5
Poruba
12
5
1
6
156 : 150
11
6
HC Ostrava
12
1
0
11
95 : 212
2
7
Sokol Hrabůvka
11
1
0
10
74 : 207
2
Tabulka střelců
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
72
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
66
Hana Mučková
HC Hlučín
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
11
Iveta Mikulenková
TJ Lesana Zubří
7
Julie Dohnalová
Sokol Poruba
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Polášková
TJ Lesana Zubří
10
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
10
Tereza Majtnerová
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.