Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Paseka
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1961
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.9.2012
Koučovaná utkání
SML Starší žáci
11.6. 08:00
NC073
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
14.5. 11:50
NC108
F.-Místek A - Kopřivnice A
24 : 20
7.5. 10:15
NC091
Kopřivnice A - Vsetín
36 : 19
30.4. 09:30
NC100
Kopřivnice A - Zubří A
22 : 27
30.4. 00:00
NC087
Ostrava A - Kopřivnice A
16 : 23
26.3. 14:15
NC066
Kopřivnice A - Rožnov p/R
26 : 16
5.3. 10:15
NC059
Kopřivnice A - Ostrava A
19 : 20
20.11. 15:45
NC054
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 33
13.11. 09:45
NC045
Polanka - Kopřivnice A
25 : 21
6.11. 08:30
NC038
Rožnov p/R - Kopřivnice A
14 : 17
30.10. 10:15
NC035
Kopřivnice A - Vsetín
37 : 25
28.10. 10:10
NC052
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 20
23.10. 00:00
NC031
Ostrava A - Kopřivnice A
35 : 16
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
9.10. 11:30
NC024
Kopřivnice A - F.-Místek A
16 : 26
2.10. 12:00
NC017
Kopřivnice A - Polanka
21 : 24
28.9. 10:15
NC044
Kopřivnice A - Zubří A
13 : 33
18.9. 10:15
NC010
Kopřivnice A - Rožnov p/R
19 : 15
11.9. 09:50
NC007
Vsetín - Kopřivnice A
23 : 22
4.9. 11:30
NC003
Kopřivnice A - Ostrava A
22 : 28
SML Mladší žáci
11.6. 09:15
ND073
Kopřivnice A - Polanka
22 : 17
30.4. 10:15
ND087
Ostrava A - Kopřivnice A
26 : 19
26.3. 11:30
ND066
Kopřivnice A - TJ Rožnov p/R
23 : 12
11.9. 08:30
ND007
Vsetín - Kopřivnice A
12 : 14
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - SK Opava
25 : 21
video
online
Hlučín - L.Zubří
25 : 17
video
online
Karviná - Poruba
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
12
11
0
1
259 : 170
22
2
Hlučín
12
9
0
3
300 : 235
18
3
L.Zubří
12
9
0
3
290 : 199
18
4
Poruba
12
7
0
5
244 : 202
14
5
HC Ostrava
12
3
1
8
195 : 256
7
6
Hrabůvka
12
1
2
9
208 : 277
4
7
SK Opava
12
0
1
11
150 : 307
1
Tabulka střelců
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
95
Edita Mizerová
TJ Lesana Zubří
76
Petra Porubová
HC Ostrava
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Malinová
TJ Lesana Zubří
18
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka
13
Adéla Pavinská
HC Hlučín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
30
Vanda Hořínková
Sokol Poruba
18
Dagmar Pratková
Sokol Hrabůvka
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.