Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Hustopecký
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1943
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2012
Koučovaná utkání
SML Starší žáci
28.10. 10:10
NC052
F.-Místek A - Kopřivnice A
36 : 20
SML Mladší žáci
11.6. 08:30
ND074
F.-Místek A - Zubří A
21 : 37
4.6. 09:15
ND080
Kopřivnice A - F.-Místek A
31 : 12
28.5. 10:45
ND081
F.-Místek A - Polanka
26 : 25
21.5. 10:45
ND109
Polanka - F.-Místek A
17 : 24
14.5. 10:45
ND108
F.-Místek A - Kopřivnice A
13 : 12
8.5. 08:00
ND102
Zubří A - F.-Místek A
17 : 23
7.5. 10:50
ND090
F.-Místek A - Ostrava A
16 : 22
30.4. 11:30
ND088
Karviná A - F.-Místek A
20 : 22
30.4. 10:45
ND099
F.-Místek A - TJ Rožnov p/R
18 : 17
16.4. 00:00
ND095
Vsetín - F.-Místek A
13 : 21
26.3. 08:30
ND067
F.-Místek A - Vsetín
16 : 8
19.3. 09:30
ND071
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
14 : 22
10.3. 15:30
ND062
Ostrava A - F.-Místek A
25 : 10
5.3. 10:50
ND060
F.-Místek A - Karviná A
20 : 19
18.11. 16:30
ND053
Polanka - F.-Místek A
15 : 11
14.11. 08:30
ND046
Zubří A - F.-Místek A
16 : 11
6.11. 15:30
ND039
Vsetín - F.-Místek A
10 : 15
28.10. 10:10
ND052
F.-Místek A - Kopřivnice A
17 : 15
23.10. 11:30
ND032
Karviná A - F.-Místek A
19 : 15
16.10. 10:55
ND025
F.-Místek A - Polanka
17 : 17
9.10. 10:15
ND024
Kopřivnice A - F.-Místek A
11 : 10
2.10. 08:30
ND018
F.-Místek A - Zubří A
14 : 20
28.9. 09:00
ND043
F.-Místek A - TJ Rožnov p/R
11 : 16
18.9. 10:50
ND011
F.-Místek A - Vsetín
17 : 6
Oblast mladší žáci
11.9. 08:00
NF007
Ostrava B - F.-Místek B
14 : 8
4.9. 08:30
NF005
F.-Místek B - Karviná B
8 : 10
Další
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.