Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Mácha
Mateřský klub
TJ Sokol Krmelín
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2014
Koučovaná utkání
SML Muži
12.6. 16:00
NA160
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
5.6. 10:30
NA149
Krmelín - Nový Jičín
29 : 17
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
15.5. 10:30
NA133
Krmelín - Třinec
22 : 5
7.5. 10:30
NA121
TJ Valašské Meziříčí - Krmelín
14 : 37
29.4. 18:00
NA118
Krmelín - Rožnov p/R
33 : 24
16.4. 15:00
NA108
Krnov - Krmelín
12 : 22
10.4. 10:30
NA103
Krmelín - Hlučín
33 : 35
27.3. 10:30
NA164
Krmelín - Veselá "A"
20 : 23
20.3. 10:30
NA179
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 21
7.11. 10:30
NA069
Krmelín - Veselá "B"
29 : 5
31.10. 17:30
NA058
Nový Jičín - Krmelín
28 : 29
28.10. 14:00
NA088
Suchdol n/O - Krmelín
23 : 16
17.10. 10:30
NA043
Krmelín - Polanka B
22 : 24
10.10. 10:30
NA042
Třinec - Krmelín
13 : 22
3.10. 10:30
NA030
Krmelín - TJ Valašské Meziříčí
31 : 17
28.9. 14:00
NA073
Veselá "A" - Krmelín
25 : 19
25.9. 11:00
NA027
Rožnov p/R - Krmelín
29 : 28
19.9. 10:30
NA017
Krmelín - Krnov
26 : 13
11.9. 13:00
NA012
Hlučín - Krmelín
18 : 17
5.9. 10:30
NA004
Krmelín - Klimkovice
21 : 11
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB045
Trnávka - Krmelín
18 : 16
28.5. 09:00
NB048
Uničov - Krmelín
10 : 14
30.4. 09:00
NB032
Krmelín - Uničov
14 : 14
30.4. 09:00
NB031
Krmelín - Polanka
11 : 19
30.4. 09:00
NB033
Krmelín - Trnávka
16 : 14
17.4. 08:30
NB026
Uničov - Krmelín
23 : 18
17.4. 08:30
NB028
Polanka - Krmelín
23 : 18
17.4. 08:30
NB030
Krmelín - Trnávka
21 : 15
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - SK Opava
25 : 21
video
online
Hlučín - L.Zubří
25 : 17
video
online
Karviná - Poruba
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
12
11
0
1
259 : 170
22
2
Hlučín
12
9
0
3
300 : 235
18
3
L.Zubří
12
9
0
3
290 : 199
18
4
Poruba
12
7
0
5
244 : 202
14
5
HC Ostrava
12
3
1
8
195 : 256
7
6
Hrabůvka
12
1
2
9
208 : 277
4
7
SK Opava
12
0
1
11
150 : 307
1
Tabulka střelců
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
95
Edita Mizerová
TJ Lesana Zubří
76
Petra Porubová
HC Ostrava
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Malinová
TJ Lesana Zubří
18
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka
13
Adéla Pavinská
HC Hlučín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
30
Vanda Hořínková
Sokol Poruba
18
Dagmar Pratková
Sokol Hrabůvka
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.