Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Bochnia
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.3.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 11:30
AF124
Polanka - Havířov
28 : 29
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
12.12. 17:00
AF063
Polanka - Napajedla
32 : 20
4.12. 18:00
AF058
Havířov - Polanka
32 : 31
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
13.11. 16:00
AF041
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
2.10. 14:15
AF008
Polanka - Paskov
35 : 21
26.9. 17:00
AF005
L.Zubří - Polanka
20 : 30
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
3.9. 18:45
AN026
Havířov - Polanka
20 : 27
SML Muži
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
15.5. 14:30
NA127
Suchdol n/O - Polanka B
29 : 25
7.5. 15:00
NA120
Polanka B - Třinec
31 : 20
16.4. 15:00
NA106
Polanka B - TJ Valašské Meziříčí
32 : 25
10.4. 14:00
NA099
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
26.3. 14:00
NA169
Krnov - Polanka B
16 : 17
23.10. 19:00
NA050
Polanka B - Klimkovice
35 : 21
10.10. 16:45
NA036
Polanka B - Suchdol n/O
24 : 30
28.9. 17:30
NA071
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
11.9. 15:30
NA008
Polanka B - Veselá "A"
22 : 22
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB046
Polanka - Uničov
16 : 6
Další
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.