Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Čech
Post
Mateřský klub
TJ Veselá
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
153
Starty
2.liga mužů SM
02.04. [AF104]
Havířov - L.Zubří
40 : 25
0 branek
27.03. [AF101]
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
0 branek
20.02. [AF075]
L.Zubří - V. Bystřice
17 : 22
2 branek
05.12. [AF060]
L.Zubří - Paskov
23 : 31
3 branek
28.11. [AF049]
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
11 branek
21.11. [AF048]
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
1 branek
14.11. [AF038]
L.Zubří - Havířov
29 : 28
11 branek
24.10. [AF027]
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2 branek
17.10. [AF022]
Zubří jun. - L.Zubří
36 : 23
3 branek
10.10. [AF016]
L.Zubří - Holešov
24 : 23
2 branek
03.10. [AF009]
V. Bystřice - L.Zubří
30 : 22
1 branek
26.09. [AF005]
L.Zubří - Polanka
20 : 30
2 branek
Český pohár mužů
04.09. [AN023]
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
2 branek
SML Muži
12.06. [NA159]
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
2 branek
04.06. [NA151]
TJ Valašské Meziříčí - Veselá "A"
20 : 36
2 branek
29.05. [NA144]
Veselá "A" - Rožnov p/R
26 : 18
4 branek
21.05. [NA138]
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
7 branek
15.05. [NA129]
Veselá "A" - Hlučín
28 : 12
5 branek
07.05. [NA125]
Klimkovice - Veselá "A"
23 : 29
5 branek
01.05. [NA114]
Veselá "A" - Suchdol n/O
21 : 21
3 branek
10.04. [NA099]
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
1 branek
03.04. [NA098]
Veselá "A" - Veselá "B"
38 : 27
8 branek
27.03. [NA164]
Krmelín - Veselá "A"
20 : 23
2 branek
20.03. [NA086]
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
5 branek
31.10. [NA060]
Veselá "A" - TJ Valašské Meziříčí
27 : 12
2 branek
28.10. [NA177]
Nový Jičín - Veselá "A"
28 : 25
10 branek
23.10. [NA053]
Rožnov p/R - Veselá "A"
27 : 26
6 branek
17.10. [NA047]
Veselá "A" - Krnov
39 : 23
15 branek
09.10. [NA038]
Hlučín - Veselá "A"
18 : 18
6 branek
03.10. [NA034]
Veselá "A" - Klimkovice
25 : 13
7 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.