Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Baumann
Sokol Ostrava A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Beňo
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Češek
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Dobřický
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Adam Fait
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Feike
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Jan Jadlovec
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Juříček
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kaštovský
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Kristián Klimek
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kolář
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Konvička
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
David Martínek
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Matula
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Metz
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Michenka
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
David Navrátil
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Pohořelský
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Růčka
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Michal Ředina
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Jan Skřehot
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Smilek
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Sýkora
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Švacho
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Targosz
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Vičan
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Marek Vylíčil
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Erben
TJ Rožnov p/R
4 - 0 - 0 - 2
Petr Kačmarik
TJ Rožnov p/R
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Korčák
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Lojkásek
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Pelech
Sokol Ostrava A
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Petružela
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Skotnica
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Jaro1 - 19. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Zubří A
21 : 37
video
online
Kopřivnice A - Polanka
22 : 17
video
online
Ostrava A - Vsetín
21 : 10
video
online
Karviná A - TJ Rožnov p/R
21 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
28
28
0
0
597 : 374
56
2
Karviná A
28
17
1
10
497 : 376
35
3
Zubří A
28
16
2
10
534 : 464
34
4
Kopřivnice A
28
15
1
12
431 : 371
31
5
F.-Místek A
28
14
1
13
464 : 489
29
6
Polanka
28
7
2
19
362 : 478
16
7
TJ Rožnov p/R
28
7
0
21
334 : 473
14
8
Vsetín
28
4
1
23
260 : 454
9
Tabulka střelců
Daniel Křístek
Sokol Ostrava A
204
Luděk Piwko
HCB Karviná A
160
Tomáš Cáb
HC Zubří A
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Fait
HC Zubří A
28
Daniel Křístek
Sokol Ostrava A
22
Radek Kroulík
HCB Karviná A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
50
Luděk Piwko
HCB Karviná A
36
Daniel Křístek
Sokol Ostrava A
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.