Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Sisr
Sokol Ostrava B
4 - 0 - 0 - 2
Albert Janík
Sokol Krmelín
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Břenek
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Ježíšek
TJ Meteor Orlová
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8 - 0 - 0 - 4
David Kowalczyk
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
David Mrhálek
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
David Růža
HCB Karviná B
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Tužil
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Zachar
HCB Karviná B
4 - 0 - 0 - 2
Hana Vozníková
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jančička
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kraina
HCB Karviná B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Foltýn
DTJ Polanka B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Karkoška
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Větěch
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kaštovský
DTJ Polanka B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mucha
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Petřek
HC Zubří B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Jadlovec
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
6 - 0 - 0 - 3
Karel Mayer
Sokol Krmelín
8 - 0 - 0 - 4
Kryštof Jurásek
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Libor Hranický
Sokol Krmelín
8 - 0 - 1 - 4
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava B
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hořínek
Sokol Krmelín
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Mech
Sokol Krmelín
6 - 0 - 0 - 3
Martin Rafaj
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Maléř
HC Zubří B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18 - 0 - 1 - 4
Matouš Sikora
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Nováková
Sokol Krmelín
4 - 0 - 0 - 2
Michal Vaněk
HCB Karviná B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Puto
TJ TŽ Třinec
2 - 0 - 0 - 1
Michal Jeřábek
TJ Meteor Orlová
6 - 0 - 0 - 3
Ondra Horníček
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.