Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Matěj Bodlák
DTJ Polanka B
1
Jurij Bondyuk
HC Zubří B
1
Tomáš Čečotka
TJ Meteor Orlová
1
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
1
Jakub Foltýn
DTJ Polanka B
1
Matěj Hofer
HC Zubří B
1
Ondra Horníček
Sokol Klimkovice
1
Jan Kollár
HCB Karviná B
1
Vít Langer
Sokol Klimkovice
1
Matěj Maléř
HC Zubří B
1
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
1
Rudolf Matuszek
SKP Frýdek-Místek B
1
Karel Mayer
Sokol Krmelín
1
Lukáš Petružela
HC Zubří B
1
Vojtěch Polášek
DTJ Polanka B
1
Michal Puto
TJ TŽ Třinec
1
Adam Sisr
Sokol Ostrava B
1
Adam Siuda
HCB Karviná B
1
Nikolas Šupčík
Sokol Ostrava B
1
Pavel Vala
HC Zubří B
1
Tomáš Vlk
HC Zubří B
1
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
1
Dominik Zachar
HCB Karviná B
1
Jakub Cáb
HC Zubří B
2
Marián Galus
HC Zubří B
2
Libor Hranický
Sokol Krmelín
2
Radim Hustopecký
SKP Frýdek-Místek B
2
Patrik Sýkora
DTJ Polanka B
2
Adam Fait
HC Zubří B
3
Jan Kubiena
TJ Meteor Orlová
4
Denisa Přečková
Sokol Ostrava B
4
David Růža
HCB Karviná B
4
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek B
6
Matěj Mazur
SKP Frýdek-Místek B
6
Jan Mucha
HCB Karviná B
6
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
7
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.