Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
3.9. 18:45
AN026
Havířov - Polanka
20 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.12. 15:35
AO059
Zlín - Bohunice
20 : 15
11.12. 12:05
AO053
Zlín - Litovel
22 : 10
11.12. 11:30
AO052
Chodov - Strakonice A
10 : 25
11.12. 08:35
AO047
Zlín - Chodov
10 : 14
11.12. 08:00
AO046
Strakonice A - F.-Místek A
8 : 20
Žákovská liga starších žaček
23.1. 14:50
AZ028
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 17
23.1. 14:00
AZ027
Liberec - TJ Sokol Bělá
38 : 2
23.1. 11:30
AZ024
Liberec - VŠ Plzeň
16 : 16
23.1. 10:40
AZ023
Kobylisy II - Karviná
20 : 14
23.1. 09:00
AZ021
Karviná - Liberec
14 : 25
SML Muži
7.5. 10:30
NA121
TJ Valašské Meziříčí - Krmelín
14 : 37
16.4. 15:00
NA108
Krnov - Krmelín
12 : 22
9.4. 10:30
NA105
TJ Valašské Meziříčí - Rožnov p/R
23 : 32
27.3. 14:00
NA172
Suchdol n/O - Třinec
28 : 16
13.11. 11:30
NA078
Polanka B - Krnov
34 : 25
6.11. 11:00
NA066
Rožnov p/R - Suchdol n/O
27 : 23
10.10. 16:45
NA036
Polanka B - Suchdol n/O
24 : 30
25.9. 10:30
NA028
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
11.9. 15:30
NA008
Polanka B - Veselá "A"
22 : 22
SML Dorostenci
14.5. 09:00
NB038
Polanka - Krmelín
17 : 13
14.5. 09:00
NB040
Uničov - Krmelín
20 : 17
14.5. 09:00
NB041
Uničov - Trnávka
21 : 16
14.5. 09:00
NB037
Polanka - Uničov
26 : 16
SML Starší žáci
26.3. 00:00
NC068
Karviná A - Ostrava A
39 : 12
20.3. 09:30
NC072
Zubří A - Kopřivnice A
29 : 23
6.3. 09:00
NC058
Zubří A - Vsetín
48 : 16
5.3. 12:00
NC060
F.-Místek A - Karviná A
15 : 32
13.11. 09:45
NC045
Polanka - Kopřivnice A
25 : 21
6.11. 08:30
NC038
Rožnov p/R - Kopřivnice A
14 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - SK Opava
25 : 21
video
online
Hlučín - L.Zubří
25 : 17
video
online
Karviná - Poruba
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
12
11
0
1
259 : 170
22
2
Hlučín
12
9
0
3
300 : 235
18
3
L.Zubří
12
9
0
3
290 : 199
18
4
Poruba
12
7
0
5
244 : 202
14
5
HC Ostrava
12
3
1
8
195 : 256
7
6
Hrabůvka
12
1
2
9
208 : 277
4
7
SK Opava
12
0
1
11
150 : 307
1
Tabulka střelců
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
95
Edita Mizerová
TJ Lesana Zubří
76
Petra Porubová
HC Ostrava
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Malinová
TJ Lesana Zubří
18
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka
13
Adéla Pavinská
HC Hlučín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
30
Vanda Hořínková
Sokol Poruba
18
Dagmar Pratková
Sokol Hrabůvka
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.