Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
20.3. 10:30
AA124
Karviná - Třeboň
28 : 29
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
13.10. 18:00
AA031
Přerov - Lovosice
26 : 33
3.10. 17:00
AA022
Jičín - Brno
34 : 28
18.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
12.9. 17:00
AA001
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
1.liga mužů
20.2. 17:00
AB073
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
Český pohár mužů
16.11. 18:00
AN070
Přerov - Plzeň
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
16.4. 17:00
AO180
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
16.4. 14:30
AO178
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
16.4. 11:50
AO176
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP211
Poruba - J.Hradec
27 : 28
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
2.4. 18:00
AP171
Poruba - Partizánske
32 : 31
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
SML Muži
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
SML Starší žáci
25.9. 12:30
NC013
Polanka - Ostrava A
18 : 29
SML Mladší žáci
25.9. 09:30
ND013
Polanka - Ostrava A
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
11 : 9
video
online
HC Ostrava - Opava
14 : 18
video
online
Karviná - Poruba
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Opava
12
10
0
2
173 : 89
20
2
Hlučín
12
8
1
3
187 : 109
17
3
Karviná
12
8
0
4
181 : 123
16
4
L.Zubří
11
7
0
4
148 : 124
14
5
Poruba
12
5
1
6
156 : 150
11
6
HC Ostrava
12
1
0
11
95 : 212
2
7
Sokol Hrabůvka
11
1
0
10
74 : 207
2
Tabulka střelců
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
72
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
66
Hana Mučková
HC Hlučín
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
11
Iveta Mikulenková
TJ Lesana Zubří
7
Julie Dohnalová
Sokol Poruba
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Polášková
TJ Lesana Zubří
10
Jolana Mizerová
TJ Lesana Zubří
10
Tereza Majtnerová
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.