Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.5.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
12.6. 16:00
NA160
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
5.6. 10:30
NA149
Krmelín - Nový Jičín
29 : 17
4.6. 17:00
NA150
Třinec - Veselá "B"
29 : 13
29.5. 14:30
NA142
Suchdol n/O - Hlučín
28 : 25
15.5. 15:00
NA129
Veselá "A" - Hlučín
28 : 12
15.5. 13:00
NA130
Veselá "B" - Krnov
28 : 19
7.5. 15:00
NA123
Krnov - Nový Jičín
30 : 20
1.5. 15:00
NA114
Veselá "A" - Suchdol n/O
21 : 21
1.5. 13:00
NA115
Veselá "B" - Klimkovice
26 : 20
16.4. 11:30
NA110
Klimkovice - Nový Jičín
26 : 19
3.4. 14:00
NA098
Veselá "A" - Veselá "B"
38 : 27
27.3. 13:00
NA175
Veselá "B" - Nový Jičín
18 : 29
26.3. 13:00
NA171
Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí
17 : 17
9.10. 13:00
NA038
Hlučín - Veselá "A"
18 : 18
3.10. 15:00
NA034
Veselá "A" - Klimkovice
25 : 13
3.10. 13:00
NA033
Veselá "B" - Hlučín
22 : 22
19.9. 17:30
NA019
Nový Jičín - Klimkovice
26 : 25
19.9. 13:00
NA020
Veselá "B" - Suchdol n/O
17 : 24
5.9. 14:00
NA007
Veselá "B" - Veselá "A"
14 : 37
SML Dorostenci
25.9. 09:00
NB010
Polanka - Uničov
12 : 12
25.9. 09:00
NB012
Uničov - Trnávka
15 : 23
SML Starší žáci
14.5. 00:00
NC106
Ostrava A - Rožnov p/R
35 : 21
30.4. 12:30
NC098
Karviná A - Vsetín
44 : 17
30.4. 09:50
NC086
Vsetín - Zubří A
19 : 42
16.4. 00:00
NC095
Vsetín - F.-Místek A
22 : 37
19.3. 17:50
NC070
Vsetín - Karviná A
21 : 38
30.10. 10:50
NC034
F.-Místek A - Ostrava A
29 : 34
23.10. 12:30
NC032
Karviná A - F.-Místek A
31 : 22
11.9. 11:15
NC006
Ostrava A - F.-Místek A
25 : 16
SML Mladší žáci
14.5. 00:00
ND106
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.