Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 19:00
AB118
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
8.5. 10:30
AB127
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
19.3. 17:00
AB093
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
2.liga mužů SM
12.12. 17:00
AF063
Polanka - Napajedla
32 : 20
23.10. 18:00
AF025
Havířov - Přerov "B"
38 : 19
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
25.9. 16:00
AF001
Trnávka - Přerov "B"
22 : 23
1.liga starších dorostenců
30.4. 16:00
AG123
Kopřivnice - Karviná
27 : 32
13.11. 16:00
AG042
Kopřivnice - Náchod
29 : 21
26.9. 15:00
AG002
Karviná - Zubří
39 : 31
2.liga starších dorostenců M
19.3. 15:00
AI093
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
4.12. 15:00
AI056
Litovel - Hranice
29 : 34
9.10. 15:30
AI018
Vsetín - Polanka
19 : 36
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK123
Kopřivnice - Karviná
20 : 15
13.11. 14:00
AK042
Kopřivnice - Hranice
43 : 20
26.9. 13:00
AK002
Karviná - Zubří
25 : 19
2.liga mladších dorostenců M
21.11. 12:45
AM043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
24 : 27
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AN056
Trnávka - Frýdek-Místek
19 : 40
1.liga žen
1.5. 15:00
AR116
Otrokovice - H.Brod
27 : 25
3.4. 12:30
AR102
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
24 : 29
7.11. 15:00
AR048
Otrokovice - Č.Budějovice
36 : 22
31.10. 14:30
AR041
Olomouc j. - Slavia j.
32 : 26
1.liga starších dorostenek
31.10. 12:30
AU041
Olomouc - Slavia
31 : 34
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 13:00
AX116
Otrokovice - Karviná
33 : 24
3.4. 14:30
AX102
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
7.11. 13:00
AX048
Otrokovice - V. Meziříčí
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.