Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
30.4. 17:30
AF125
Vsetín - Napajedla
31 : 34
17.4. 17:00
AF120
Zubří jun. - Holešov
30 : 25
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
25.2. 19:00
AF084
Polanka - Vsetín
34 : 25
20.2. 17:00
AF075
L.Zubří - V. Bystřice
17 : 22
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
27.3. 15:00
AG099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
12.2. 09:00
AG071
Frýdek-Místek - N.Veselí
28 : 19
5.12. 15:00
AG057
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
24.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
23 : 28
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
26.3. 15:00
AI098
Polanka - Hranice
19 : 26
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
23.10. 15:00
AI030
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 13:00
AK120
Zubří - Hranice
35 : 20
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
5.12. 17:00
AK057
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
1.liga mladších dorostenek M
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
28.5. 10:30
NA141
Klimkovice - Polanka B
20 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.