Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
3.4. 15:00
AB105
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
13.2. 10:30
AB067
Kostelec n.H. - Litovel
21 : 27
5.12. 13:00
AB057
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
6.11. 17:00
AB034
Litovel - Košutka
29 : 26
16.10. 17:00
AB022
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
43 : 29
10.10. 13:00
AB013
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
1.liga starších dorostenců
18.9. 16:00
AG017
Kopřivnice - Talent Plzeň
16 : 26
2.liga starších dorostenců M
6.11. 15:00
AI034
Litovel - Zlín
36 : 30
2.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:30
AM121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
31 : 26
13.2. 12:45
AM067
Kostelec n.H. - Velké Meziříčí
29 : 23
16.10. 15:00
AM022
Bystřice p.H. - Rožnov
27 : 34
1.liga žen
16.4. 10:00
AR109
Poruba B - Zlín j.
24 : 32
20.3. 12:00
AR091
Zlín j. - SVŠ Plzeň A
32 : 21
6.3. 14:30
AR084
Olomouc j. - Astra
31 : 18
21.11. 14:00
AR059
Otrokovice - Astra
27 : 27
24.10. 13:30
AR032
Poruba B - Olomouc j.
32 : 27
3.10. 15:00
AR015
Otrokovice - Slavia j.
28 : 32
19.9. 14:30
AR008
Olomouc j. - H.Brod
23 : 27
1.liga starších dorostenek
16.4. 12:00
AU109
Poruba - Zlín
29 : 23
20.3. 14:00
AU091
Zlín - SVŠ Plzeň
39 : 25
6.3. 12:30
AU084
Olomouc - Spartak Třebíč
40 : 23
24.10. 15:15
AU032
Poruba - Olomouc
16 : 18
19.9. 12:30
AU008
Olomouc - H.Brod
26 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:00
AX109
Poruba - Zlín
23 : 34
20.3. 10:00
AX091
Zlín - Bohunice
31 : 25
21.11. 16:00
AX059
Otrokovice - Vlčnov
37 : 27
24.10. 17:00
AX032
Poruba - Olomouc
19 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.