Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
27.11. 11:00
AG049
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 25
10.10. 15:00
AG013
Karviná - Bohunice
39 : 23
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
27.11. 09:00
AK049
Frýdek-Místek - Brno
30 : 18
10.10. 17:00
AK013
Karviná - Brno
45 : 18
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
21.5. 08:00
NC110
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 25
30.4. 12:30
NC088
Karviná A - F.-Místek A
41 : 17
23.10. 13:50
NC030
Vsetín - Zubří A
25 : 37
10.10. 09:00
NC023
Zubří A - Karviná A
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.