Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 18:00
AF132
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
10.4. 17:00
AF114
L.Zubří - Napajedla
23 : 21
26.3. 18:00
AF100
Paskov - Trnávka
24 : 19
27.2. 17:00
AF081
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
19.2. 17:30
AF073
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
12.2. 14:30
AF071
Polanka - L.Zubří
32 : 19
11.12. 17:30
AF062
Vsetín - L.Zubří
41 : 22
7.11. 17:00
AF033
Zubří jun. - Vsetín
35 : 25
24.10. 17:00
AF027
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2.10. 18:00
AF010
Holešov - Napajedla
28 : 38
25.9. 18:00
AF003
Havířov - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
5.3. 13:15
AG088
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4.12. 15:00
AG060
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
23 : 21
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
7.11. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 24
9.10. 12:00
AG016
Frýdek-Místek - Náchod
32 : 22
2.liga starších dorostenců M
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 12:30
AI071
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN046
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 15:45
AZA008
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 09:30
AZA002
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro1 - 19. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
video
online
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
video
online
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
video
online
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
28
26
0
2
924 : 504
52
2
Zubří A
28
19
1
8
879 : 671
39
3
F.-Místek A
28
19
1
8
831 : 611
39
4
Ostrava A
28
18
1
9
733 : 731
37
5
Kopřivnice A
28
10
0
18
582 : 700
20
6
Rožnov p/R
28
7
2
19
470 : 682
16
7
Polanka
28
6
0
22
499 : 736
12
8
Vsetín
28
4
1
23
580 : 863
9
Tabulka střelců
Igor Vaňko
HCB Karviná A
198
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
190
Marek Šťastný
HCB Karviná A
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
48
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
26
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p/R
56
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice A
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.