Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 18:00
AF132
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
10.4. 17:00
AF114
L.Zubří - Napajedla
23 : 21
26.3. 18:00
AF100
Paskov - Trnávka
24 : 19
27.2. 17:00
AF081
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
19.2. 17:30
AF073
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
12.2. 14:30
AF071
Polanka - L.Zubří
32 : 19
11.12. 17:30
AF062
Vsetín - L.Zubří
41 : 22
7.11. 17:00
AF033
Zubří jun. - Vsetín
35 : 25
24.10. 17:00
AF027
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2.10. 18:00
AF010
Holešov - Napajedla
28 : 38
25.9. 18:00
AF003
Havířov - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
5.3. 13:15
AG088
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4.12. 15:00
AG060
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
23 : 21
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
7.11. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 24
9.10. 12:00
AG016
Frýdek-Místek - Náchod
32 : 22
2.liga starších dorostenců M
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 12:30
AI071
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN046
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 15:45
AZA008
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 09:30
AZA002
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.