Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 17:00
AF128
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
2.4. 18:30
AF104
Havířov - L.Zubří
40 : 25
26.2. 14:00
AF080
Trnávka - Havířov
24 : 27
27.11. 18:00
AF050
Paskov - Napajedla
26 : 30
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:00
AG125
Ostrava - Jičín
22 : 29
13.2. 12:00
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
13.11. 12:00
AG038
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
2.liga starších dorostenců M
10.4. 15:00
AI111
Polanka - Litovel
34 : 19
2.4. 10:00
AI103
Přerov - Maloměřice
33 : 24
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
11.12. 14:00
AK064
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
13.11. 10:00
AK038
Frýdek-Místek - Prostějov
44 : 14
17.10. 17:00
AK024
Karviná - Prostějov
52 : 13
SML Muži
7.5. 11:00
NA124
Hlučín - Veselá "B"
36 : 14
24.4. 17:00
NA162
Polanka B - Nový Jičín
26 : 24
19.3. 11:00
NA182
Rožnov p/R - Krnov
29 : 20
3.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
SML Starší žáci
19.3. 08:30
NC071
Rožnov p/R - F.-Místek A
16 : 31
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
SML Mladší žáci
19.3. 09:30
ND071
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
14 : 22
16.10. 11:30
ND026
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 14
SML Starší žačky
30.4. 11:00
NJ048
SK Opava - Poruba
10 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - Zábřeh
4.6. 13:00
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
8
7
0
1
212 : 147
14
2
HC Ostrava
8
4
0
4
179 : 188
8
3
Suchdol n/O
8
1
0
7
149 : 205
2
4
Zábřeh
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
64
Aneta Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
42
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
17
Dagmar Štefková
KH Orel Paskov
6
Iva Žitníková
TJ Loko. Suchdol n/O
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Šajtarová
HC Ostrava
10
Sabina Zlinská
HC Ostrava
8
Jana Štefková
KH Orel Paskov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.