Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
David Smutek
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
12.6. 14:00
NA159
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
21.5. 11:30
NA140
Klimkovice - Suchdol n/O
10 : 25
7.5. 11:30
NA125
Klimkovice - Veselá "A"
23 : 29
17.4. 14:30
NA111
Suchdol n/O - Veselá "B"
41 : 10
26.3. 00:00
NA170
Hlučín - Rožnov p/R
22 : 33
20.3. 10:30
NA179
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 21
28.10. 17:30
NA177
Nový Jičín - Veselá "A"
28 : 25
28.10. 13:00
NA085
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
26.9. 14:00
NA023
Suchdol n/O - Veselá "A"
19 : 19
25.9. 11:00
NA027
Rožnov p/R - Krmelín
29 : 28
19.9. 10:30
NA016
Třinec - Rožnov p/R
17 : 33
SML Starší žáci
21.5. 12:00
NC109
Polanka - F.-Místek A
14 : 26
8.5. 09:00
NC102
Zubří A - F.-Místek A
36 : 30
20.11. 08:30
NC056
Rožnov p/R - Vsetín
24 : 14
6.11. 16:50
NC039
Vsetín - F.-Místek A
19 : 37
30.10. 10:15
NC035
Kopřivnice A - Vsetín
37 : 25
2.10. 11:15
NC020
Ostrava A - Vsetín
33 : 27
18.9. 12:00
NC011
F.-Místek A - Vsetín
36 : 15
SML Mladší žáci
21.5. 10:45
ND109
Polanka - F.-Místek A
17 : 24
8.5. 08:00
ND102
Zubří A - F.-Místek A
17 : 23
20.11. 09:30
ND056
TJ Rožnov p/R - Vsetín
10 : 4
6.11. 15:30
ND039
Vsetín - F.-Místek A
10 : 15
30.10. 09:00
ND035
Kopřivnice A - Vsetín
12 : 13
2.10. 10:15
ND020
Ostrava A - Vsetín
27 : 4
18.9. 10:50
ND011
F.-Místek A - Vsetín
17 : 6
Oblast starší žáci
8.5. 11:30
NE067
Zubří B - Sokol Krmelín
52 : 22
7.5. 10:10
NE069
Sokol Klimkovice - Karviná B
25 : 39
2.10. 09:00
NE025
Ostrava B - KH Orel Paskov
30 : 14
18.9. 08:30
NE014
F.-Místek B - KH Orel Paskov
39 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.