Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Adriana Baronová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
4.6. 11:00
NA154
Hlučín - Klimkovice
34 : 27
1.5. 17:30
NA116
Nový Jičín - Hlučín
37 : 19
10.4. 10:30
NA103
Krmelín - Hlučín
33 : 35
25.9. 10:30
NA028
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
SML Starší žáci
11.6. 09:40
NC074
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
28.5. 11:50
NC081
F.-Místek A - Polanka
35 : 13
28.10. 00:00
NC050
Ostrava A - Rožnov p/R
30 : 14
SML Mladší žáci
11.6. 08:30
ND074
F.-Místek A - Zubří A
21 : 37
28.5. 10:45
ND081
F.-Místek A - Polanka
26 : 25
28.10. 00:00
ND050
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
23 : 5
Oblast starší žáci
28.5. 09:35
NE085
F.-Místek B - Sokol Krmelín
61 : 12
21.5. 10:10
NE080
Sokol Klimkovice - KH Orel Paskov
32 : 26
30.10. 10:00
NE044
KH Orel Paskov - Zubří B
14 : 44
Oblast mladší žáci
28.5. 08:30
NF085
F.-Místek B - Krmelín
14 : 18
21.5. 09:00
NF080
Klimkovice - Orlová
4 : 42
10.4. 12:00
NF053
Krmelín - Orlová
10 : 25
3.4. 15:30
NF048
Orlová - TJ TŽ Třinec
21 : 6
26.9. 08:30
NF017
Orlová - Karviná B
12 : 10
SML Starší žačky
24.10. 13:00
NJ032
Hrabůvka - L.Zubří
20 : 24
19.9. 11:30
NJ012
Hrabůvka - Poruba
12 : 20
SML Mladší žákyně
19.9. 10:00
NK012
Sokol Hrabůvka - Poruba
6 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Jaro1 - 19. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
video
online
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
video
online
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
video
online
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
28
26
0
2
924 : 504
52
2
Zubří A
28
19
1
8
879 : 671
39
3
F.-Místek A
28
19
1
8
831 : 611
39
4
Ostrava A
28
18
1
9
733 : 731
37
5
Kopřivnice A
28
10
0
18
582 : 700
20
6
Rožnov p/R
28
7
2
19
470 : 682
16
7
Polanka
28
6
0
22
499 : 736
12
8
Vsetín
28
4
1
23
580 : 863
9
Tabulka střelců
Igor Vaňko
HCB Karviná A
198
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
190
Marek Šťastný
HCB Karviná A
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
48
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
26
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p/R
56
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice A
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.