Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Adriana Baronová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
4.6. 11:00
NA154
Hlučín - Klimkovice
34 : 27
1.5. 17:30
NA116
Nový Jičín - Hlučín
37 : 19
10.4. 10:30
NA103
Krmelín - Hlučín
33 : 35
25.9. 10:30
NA028
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
SML Starší žáci
11.6. 09:40
NC074
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
28.5. 11:50
NC081
F.-Místek A - Polanka
35 : 13
28.10. 00:00
NC050
Ostrava A - Rožnov p/R
30 : 14
SML Mladší žáci
11.6. 08:30
ND074
F.-Místek A - Zubří A
21 : 37
28.5. 10:45
ND081
F.-Místek A - Polanka
26 : 25
28.10. 00:00
ND050
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
23 : 5
Oblast starší žáci
28.5. 09:35
NE085
F.-Místek B - Sokol Krmelín
61 : 12
21.5. 10:10
NE080
Sokol Klimkovice - KH Orel Paskov
32 : 26
30.10. 10:00
NE044
KH Orel Paskov - Zubří B
14 : 44
Oblast mladší žáci
28.5. 08:30
NF085
F.-Místek B - Krmelín
14 : 18
21.5. 09:00
NF080
Klimkovice - Orlová
4 : 42
10.4. 12:00
NF053
Krmelín - Orlová
10 : 25
3.4. 15:30
NF048
Orlová - TJ TŽ Třinec
21 : 6
26.9. 08:30
NF017
Orlová - Karviná B
12 : 10
SML Starší žačky
24.10. 13:00
NJ032
Hrabůvka - L.Zubří
20 : 24
19.9. 11:30
NJ012
Hrabůvka - Poruba
12 : 20
SML Mladší žákyně
19.9. 10:00
NK012
Sokol Hrabůvka - Poruba
6 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - SK Opava
25 : 21
video
online
Hlučín - L.Zubří
25 : 17
video
online
Karviná - Poruba
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
12
11
0
1
259 : 170
22
2
Hlučín
12
9
0
3
300 : 235
18
3
L.Zubří
12
9
0
3
290 : 199
18
4
Poruba
12
7
0
5
244 : 202
14
5
HC Ostrava
12
3
1
8
195 : 256
7
6
Hrabůvka
12
1
2
9
208 : 277
4
7
SK Opava
12
0
1
11
150 : 307
1
Tabulka střelců
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
95
Edita Mizerová
TJ Lesana Zubří
76
Petra Porubová
HC Ostrava
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Malinová
TJ Lesana Zubří
18
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka
13
Adéla Pavinská
HC Hlučín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
30
Vanda Hořínková
Sokol Poruba
18
Dagmar Pratková
Sokol Hrabůvka
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.