Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Oblast starší žáci
Podzim - 1. kolo
5.9.2010
11:30
NE002
HC Zubří B
-
Sokol Klimkovice
4.9.2010
09:00
NE003
KH Kopřivnice B
-
KH Orel Paskov
5.9.2010
09:00
NE004
Sokol Krmelín
-
Sokol Ostrava B
4.9.2010
09:35
NE005
SKP Frýdek-Místek B
-
HCB Karviná B"
Podzim - 2. kolo
11.9.2010
09:00
NE007
Sokol Ostrava B
-
SKP Frýdek-Místek B
11.9.2010
14:00
NE008
KH Orel Paskov
-
Sokol Krmelín
12.9.2010
10:10
NE009
Sokol Klimkovice
-
KH Kopřivnice B
Podzim - 3. kolo
18.9.2010
09:00
NE013
Sokol Krmelín
-
Sokol Klimkovice
18.9.2010
08:30
NE014
SKP Frýdek-Místek B
-
KH Orel Paskov
18.9.2010
10:00
NE015
HCB Karviná B"
-
Sokol Ostrava B
Podzim - 4. kolo
25.9.2010
16:00
NE017
KH Orel Paskov
-
HCB Karviná B"
25.9.2010
10:10
NE018
Sokol Klimkovice
-
SKP Frýdek-Místek B
26.9.2010
11:30
NE020
HC Zubří B
-
KH Kopřivnice B
Podzim - 5. kolo
3.10.2010
09:00
NE022
Sokol Krmelín
-
HC Zubří B
2.10.2010
10:00
NE024
HCB Karviná B"
-
Sokol Klimkovice
2.10.2010
09:00
NE025
Sokol Ostrava B
-
KH Orel Paskov
Podzim - 6. kolo
9.10.2010
10:10
NE027
Sokol Klimkovice
-
Sokol Ostrava B
10.10.2010
11:30
NE029
HC Zubří B
-
SKP Frýdek-Místek B
9.10.2010
09:00
NE030
KH Kopřivnice B
-
Sokol Krmelín
Podzim - 7. kolo
16.10.2010
09:40
NE032
SKP Frýdek-Místek B
-
KH Kopřivnice B
16.10.2010
10:00
NE033
HCB Karviná B"
-
HC Zubří B
16.10.2010
09:00
NE035
KH Orel Paskov
-
Sokol Klimkovice
Podzim - 8. kolo
24.10.2010
09:30
NE038
HC Zubří B
-
Sokol Ostrava B
20.11.2010
14:30
NE039
KH Kopřivnice B
-
HCB Karviná B"
23.10.2010
11:00
NE040
Sokol Krmelín
-
SKP Frýdek-Místek B
Podzim - 9. kolo
30.10.2010
10:00
NE042
HCB Karviná B"
-
Sokol Krmelín
30.10.2010
00:00
NE043
Sokol Ostrava B
-
KH Kopřivnice B
30.10.2010
10:00
NE044
KH Orel Paskov
-
HC Zubří B
Jaro - 10. kolo
2.4.2011
11:10
NE047
Sokol Klimkovice
-
HC Zubří B
2.4.2011
14:30
NE048
KH Orel Paskov
-
KH Kopřivnice B
2.4.2011
00:00
NE049
Sokol Ostrava B
-
Sokol Krmelín
2.4.2011
10:00
NE050
HCB Karviná B"
-
SKP Frýdek-Místek B
Jaro - 11. kolo
9.4.2011
09:10
NE052
SKP Frýdek-Místek B
-
Sokol Ostrava B
10.4.2011
09:00
NE053
Sokol Krmelín
-
KH Orel Paskov
9.4.2011
12:00
NE054
KH Kopřivnice B
-
Sokol Klimkovice
Jaro - 12. kolo
16.4.2011
10:10
NE058
Sokol Klimkovice
-
Sokol Krmelín
16.4.2011
10:00
NE059
KH Orel Paskov
-
SKP Frýdek-Místek B
16.4.2011
00:00
NE060
Sokol Ostrava B
-
HCB Karviná B"
Jaro - 13. kolo
30.4.2011
10:00
NE062
HCB Karviná B"
-
KH Orel Paskov
30.4.2011
09:35
NE063
SKP Frýdek-Místek B
-
Sokol Klimkovice
30.4.2011
12:00
NE065
KH Kopřivnice B
-
HC Zubří B
Jaro - 14. kolo
8.5.2011
11:30
NE067
HC Zubří B
-
Sokol Krmelín
7.5.2011
10:10
NE069
Sokol Klimkovice
-
HCB Karviná B"
7.5.2011
10:00
NE070
KH Orel Paskov
-
Sokol Ostrava B
Jaro - 15. kolo
14.5.2011
00:00
NE072
Sokol Ostrava B
-
Sokol Klimkovice
14.5.2011
09:35
NE074
SKP Frýdek-Místek B
-
HC Zubří B
15.5.2011
09:00
NE075
Sokol Krmelín
-
KH Kopřivnice B
Jaro - 16. kolo
21.5.2011
10:30
NE077
KH Kopřivnice B
-
SKP Frýdek-Místek B
22.5.2011
11:30
NE078
HC Zubří B
-
HCB Karviná B"
21.5.2011
10:10
NE080
Sokol Klimkovice
-
KH Orel Paskov
Jaro - 17. kolo
28.5.2011
00:00
NE083
Sokol Ostrava B
-
HC Zubří B
28.5.2011
10:00
NE084
HCB Karviná B"
-
KH Kopřivnice B
28.5.2011
09:35
NE085
SKP Frýdek-Místek B
-
Sokol Krmelín
Jaro - 18. kolo
5.6.2011
13:00
NE087
Sokol Krmelín
-
HCB Karviná B"
4.6.2011
10:30
NE088
KH Kopřivnice B
-
Sokol Ostrava B
5.6.2011
11:30
NE089
HC Zubří B
-
KH Orel Paskov
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.