Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Josef Bartoníček
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Krnov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
148
Starty
SML Muži
11.06. [NA156]
Klimkovice - Krnov
22 : 24
8 branek
04.06. [NA153]
Krnov - Suchdol n/O
19 : 26
7 branek
21.05. [NA138]
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
8 branek
15.05. [NA130]
Veselá "B" - Krnov
28 : 19
7 branek
07.05. [NA123]
Krnov - Nový Jičín
30 : 20
11 branek
23.04. [NA168]
Krnov - Hlučín
16 : 15
5 branek
16.04. [NA108]
Krnov - Krmelín
12 : 22
3 branek
09.04. [NA104]
Třinec - Krnov
26 : 21
6 branek
02.04. [NA093]
Krnov - TJ Valašské Meziříčí
35 : 14
10 branek
26.03. [NA169]
Krnov - Polanka B
16 : 17
7 branek
19.03. [NA182]
Rožnov p/R - Krnov
29 : 20
6 branek
13.11. [NA078]
Polanka B - Krnov
34 : 25
6 branek
06.11. [NA065]
Krnov - Klimkovice
31 : 25
5 branek
31.10. [NA062]
Suchdol n/O - Krnov
27 : 24
5 branek
28.10. [NA091]
Krnov - Rožnov p/R
24 : 44
5 branek
17.10. [NA047]
Veselá "A" - Krnov
39 : 23
11 branek
09.10. [NA039]
Krnov - Veselá "B"
32 : 15
8 branek
03.10. [NA032]
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
6 branek
28.09. [NA077]
Hlučín - Krnov
30 : 25
13 branek
19.09. [NA017]
Krmelín - Krnov
26 : 13
4 branek
11.09. [NA013]
Krnov - Třinec
16 : 21
4 branek
04.09. [NA002]
TJ Valašské Meziříčí - Krnov
26 : 18
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.