Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Rzyman
Post
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
50
Starty
SML Muži
12.06. [NA159]
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
2 branek
04.06. [NA150]
Třinec - Veselá "B"
29 : 13
0 branek
29.05. [NA146]
Nový Jičín - Třinec
28 : 22
0 branek
15.05. [NA133]
Krmelín - Třinec
22 : 5
0 branek
07.05. [NA120]
Polanka B - Třinec
31 : 20
0 branek
01.05. [NA119]
Třinec - TJ Valašské Meziříčí
25 : 24
4 branek
16.04. [NA107]
Rožnov p/R - Třinec
31 : 24
7 branek
09.04. [NA104]
Třinec - Krnov
26 : 21
8 branek
02.04. [NA094]
Hlučín - Třinec
29 : 22
6 branek
27.03. [NA172]
Suchdol n/O - Třinec
28 : 16
1 branek
19.03. [NA180]
Třinec - Klimkovice
21 : 15
2 branek
14.11. [NA081]
Třinec - Suchdol n/O
21 : 25
4 branek
06.11. [NA068]
Třinec - Veselá "A"
24 : 29
2 branek
31.10. [NA059]
Veselá "B" - Třinec
27 : 21
4 branek
28.10. [NA089]
Klimkovice - Třinec
15 : 17
1 branek
24.10. [NA055]
Třinec - Nový Jičín
17 : 20
1 branek
10.10. [NA042]
Třinec - Krmelín
13 : 22
2 branek
03.10. [NA029]
Třinec - Polanka B
23 : 23
0 branek
25.09. [NA028]
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
4 branek
19.09. [NA016]
Třinec - Rožnov p/R
17 : 33
1 branek
11.09. [NA013]
Krnov - Třinec
16 : 21
1 branek
05.09. [NA003]
Třinec - Hlučín
25 : 20
0 branek
Předchozí kola
Jaro2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - Zábřeh
4.6. 13:00
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
8
7
0
1
212 : 147
14
2
HC Ostrava
8
4
0
4
179 : 188
8
3
Suchdol n/O
8
1
0
7
149 : 205
2
4
Zábřeh
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
64
Aneta Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
42
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
17
Dagmar Štefková
KH Orel Paskov
6
Iva Žitníková
TJ Loko. Suchdol n/O
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Šajtarová
HC Ostrava
10
Sabina Zlinská
HC Ostrava
8
Jana Štefková
KH Orel Paskov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.