Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Radek Janovský
Post
Mateřský klub
TJ Handball Val.Meziříčí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
27
Starty
SML Muži
04.06. [NA151]
TJ Valašské Meziříčí - Veselá "A"
20 : 36
4 branek
29.05. [NA145]
Veselá "B" - TJ Valašské Meziříčí
20 : 16
0 branek
21.05. [NA136]
TJ Valašské Meziříčí - Nový Jičín
23 : 25
2 branek
07.05. [NA121]
TJ Valašské Meziříčí - Krmelín
14 : 37
3 branek
01.05. [NA119]
Třinec - TJ Valašské Meziříčí
25 : 24
4 branek
23.04. [NA166]
TJ Valašské Meziříčí - Suchdol n/O
19 : 27
2 branek
09.04. [NA105]
TJ Valašské Meziříčí - Rožnov p/R
23 : 32
1 branek
02.04. [NA093]
Krnov - TJ Valašské Meziříčí
35 : 14
0 branek
19.03. [NA181]
TJ Valašské Meziříčí - Hlučín
20 : 32
2 branek
13.11. [NA080]
TJ Valašské Meziříčí - Klimkovice
21 : 15
1 branek
31.10. [NA060]
Veselá "A" - TJ Valašské Meziříčí
27 : 12
4 branek
17.10. [NA045]
Nový Jičín - TJ Valašské Meziříčí
32 : 20
0 branek
03.10. [NA030]
Krmelín - TJ Valašské Meziříčí
31 : 17
0 branek
25.09. [NA028]
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
1 branek
11.09. [NA014]
Rožnov p/R - TJ Valašské Meziříčí
30 : 20
3 branek
04.09. [NA002]
TJ Valašské Meziříčí - Krnov
26 : 18
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.