Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Stanislav Novák
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
46
Starty
2.liga mužů SM
01.05. [AF124]
Polanka - Havířov
28 : 29
0 branek
03.04. [AF107]
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
2 branek
26.03. [AF098]
Polanka - Holešov
35 : 22
3 branek
19.03. [AF096]
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
0 branek
05.03. [AF085]
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
1 branek
25.02. [AF084]
Polanka - Vsetín
34 : 25
1 branek
12.02. [AF071]
Polanka - L.Zubří
32 : 19
2 branek
12.12. [AF063]
Polanka - Napajedla
32 : 20
2 branek
04.12. [AF058]
Havířov - Polanka
32 : 31
2 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
1 branek
20.11. [AF045]
Trnávka - Polanka
25 : 28
4 branek
13.11. [AF041]
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
1 branek
07.11. [AF032]
Holešov - Polanka
31 : 25
0 branek
SML Muži
21.05. [NA134]
Polanka B - Krmelín
27 : 31
9 branek
24.04. [NA162]
Polanka B - Nový Jičín
26 : 24
4 branek
02.04. [NA092]
Polanka B - Rožnov p/R
26 : 27
4 branek
13.11. [NA078]
Polanka B - Krnov
34 : 25
5 branek
28.10. [NA085]
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.