Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Miroslav Kula
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
194 cm
Váha
88 kg
Počet startů
21
Počet branek
0
Starty
2.liga mužů SM
16.04. [AF118]
Olomouc - Polanka
28 : 26
0 branek
10.04. [AF111]
Polanka - Trnávka
32 : 32
0 branek
03.04. [AF107]
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
0 branek
26.03. [AF098]
Polanka - Holešov
35 : 22
0 branek
19.03. [AF096]
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
0 branek
05.03. [AF085]
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
0 branek
25.02. [AF084]
Polanka - Vsetín
34 : 25
0 branek
19.02. [AF074]
Paskov - Polanka
21 : 28
0 branek
12.02. [AF071]
Polanka - L.Zubří
32 : 19
0 branek
12.12. [AF063]
Polanka - Napajedla
32 : 20
0 branek
04.12. [AF058]
Havířov - Polanka
32 : 31
0 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
0 branek
20.11. [AF045]
Trnávka - Polanka
25 : 28
0 branek
13.11. [AF041]
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
0 branek
07.11. [AF032]
Holešov - Polanka
31 : 25
0 branek
23.10. [AF030]
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
0 branek
16.10. [AF019]
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
0 branek
09.10. [AF018]
Vsetín - Polanka
28 : 19
0 branek
02.10. [AF008]
Polanka - Paskov
35 : 21
0 branek
Český pohár mužů
03.09. [AN026]
Havířov - Polanka
20 : 27
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - SK Opava
25 : 21
video
online
Hlučín - L.Zubří
25 : 17
video
online
Karviná - Poruba
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
12
11
0
1
259 : 170
22
2
Hlučín
12
9
0
3
300 : 235
18
3
L.Zubří
12
9
0
3
290 : 199
18
4
Poruba
12
7
0
5
244 : 202
14
5
HC Ostrava
12
3
1
8
195 : 256
7
6
Hrabůvka
12
1
2
9
208 : 277
4
7
SK Opava
12
0
1
11
150 : 307
1
Tabulka střelců
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
95
Edita Mizerová
TJ Lesana Zubří
76
Petra Porubová
HC Ostrava
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Malinová
TJ Lesana Zubří
18
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka
13
Adéla Pavinská
HC Hlučín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
30
Vanda Hořínková
Sokol Poruba
18
Dagmar Pratková
Sokol Hrabůvka
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.