Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Roman Janík
Post
Mateřský klub
HC Hlučín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
78
Starty
SML Muži
11.06. [NA155]
Hlučín - Polanka B
37 : 24
6 branek
04.06. [NA154]
Hlučín - Klimkovice
34 : 27
4 branek
29.05. [NA142]
Suchdol n/O - Hlučín
28 : 25
4 branek
15.05. [NA129]
Veselá "A" - Hlučín
28 : 12
2 branek
07.05. [NA124]
Hlučín - Veselá "B"
36 : 14
8 branek
01.05. [NA116]
Nový Jičín - Hlučín
37 : 19
1 branek
23.04. [NA168]
Krnov - Hlučín
16 : 15
3 branek
10.04. [NA103]
Krmelín - Hlučín
33 : 35
8 branek
02.04. [NA094]
Hlučín - Třinec
29 : 22
7 branek
26.03. [NA170]
Hlučín - Rožnov p/R
22 : 33
3 branek
19.03. [NA181]
TJ Valašské Meziříčí - Hlučín
20 : 32
6 branek
13.11. [NA079]
Rožnov p/R - Hlučín
31 : 27
4 branek
30.10. [NA063]
Klimkovice - Hlučín
22 : 15
1 branek
28.10. [NA090]
Hlučín - TJ Valašské Meziříčí
31 : 22
4 branek
23.10. [NA051]
Hlučín - Suchdol n/O
22 : 21
3 branek
09.10. [NA038]
Hlučín - Veselá "A"
18 : 18
0 branek
03.10. [NA033]
Veselá "B" - Hlučín
22 : 22
5 branek
28.09. [NA077]
Hlučín - Krnov
30 : 25
2 branek
25.09. [NA025]
Hlučín - Nový Jičín
21 : 34
0 branek
11.09. [NA012]
Hlučín - Krmelín
18 : 17
3 branek
05.09. [NA003]
Třinec - Hlučín
25 : 20
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.