Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Slovák
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
215
Starty
2.liga mužů SM
07.05. [AF131]
Olomouc - Holešov
30 : 25
1 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
0 branek
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI131]
Olomouc - Hranice
21 : 34
9 branek
30.04. [AI123]
Olomouc - V. Bystřice
28 : 34
15 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
12 branek
09.04. [AI112]
Vsetín - Olomouc
28 : 38
11 branek
02.04. [AI105]
Olomouc - Zlín
24 : 36
13 branek
26.03. [AI101]
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
7 branek
19.03. [AI092]
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
11 branek
05.03. [AI090]
Prostějov - Olomouc
32 : 30
9 branek
27.02. [AI079]
Přerov - Olomouc
25 : 33
10 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
7 branek
13.02. [AI068]
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
9 branek
12.12. [AI065]
Hranice - Olomouc
50 : 21
6 branek
05.12. [AI057]
V. Bystřice - Olomouc
37 : 18
7 branek
28.11. [AI052]
Polanka - Olomouc
33 : 23
7 branek
20.11. [AI046]
Olomouc - Vsetín
25 : 32
5 branek
14.11. [AI039]
Zlín - Olomouc
39 : 33
15 branek
06.11. [AI035]
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
14 branek
23.10. [AI026]
Maloměřice - Olomouc
25 : 26
15 branek
16.10. [AI024]
Olomouc - Prostějov
30 : 31
10 branek
09.10. [AI013]
Olomouc - Přerov
24 : 31
7 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
11 branek
25.09. [AI002]
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
4 branek
Předchozí kola
Jaro1 - 19. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
video
online
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
video
online
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
video
online
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
28
26
0
2
924 : 504
52
2
Zubří A
28
19
1
8
879 : 671
39
3
F.-Místek A
28
19
1
8
831 : 611
39
4
Ostrava A
28
18
1
9
733 : 731
37
5
Kopřivnice A
28
10
0
18
582 : 700
20
6
Rožnov p/R
28
7
2
19
470 : 682
16
7
Polanka
28
6
0
22
499 : 736
12
8
Vsetín
28
4
1
23
580 : 863
9
Tabulka střelců
Igor Vaňko
HCB Karviná A
198
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
190
Marek Šťastný
HCB Karviná A
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
48
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
26
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p/R
56
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice A
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.