Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Ptáček
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
26
Starty
Český pohár mužů
28.08. [AN021]
Uničov - Prostějov
21 : 24
0 branek
SML Dorostenci
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
0 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
1 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
0 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
2 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
1 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
3 branek
30.10. [NB022]
Uničov - Krmelín
11 : 15
2 branek
30.10. [NB023]
Uničov - Trnávka
20 : 13
3 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
1 branek
09.10. [NB014]
Uničov - Krmelín
25 : 9
1 branek
09.10. [NB013]
Uničov - Polanka
13 : 17
1 branek
09.10. [NB015]
Uničov - Trnávka
17 : 14
3 branek
25.09. [NB010]
Polanka - Uničov
12 : 12
0 branek
25.09. [NB008]
Krmelín - Uničov
13 : 16
1 branek
25.09. [NB012]
Uničov - Trnávka
15 : 23
0 branek
11.09. [NB006]
Uničov - Krmelín
16 : 7
2 branek
11.09. [NB002]
Trnávka - Uničov
7 : 11
1 branek
11.09. [NB004]
Polanka - Uničov
6 : 11
2 branek
Středomoravská liga muži
12.06. [OA128]
Uničov - Žeravice
26 : 20
2 branek
02.10. [OA027]
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
0 branek
Předchozí kola
Jaro1 - 19. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
video
online
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
video
online
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
video
online
Karviná A - Rožnov p/R
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
28
26
0
2
924 : 504
52
2
Zubří A
28
19
1
8
879 : 671
39
3
F.-Místek A
28
19
1
8
831 : 611
39
4
Ostrava A
28
18
1
9
733 : 731
37
5
Kopřivnice A
28
10
0
18
582 : 700
20
6
Rožnov p/R
28
7
2
19
470 : 682
16
7
Polanka
28
6
0
22
499 : 736
12
8
Vsetín
28
4
1
23
580 : 863
9
Tabulka střelců
Igor Vaňko
HCB Karviná A
198
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
190
Marek Šťastný
HCB Karviná A
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
48
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
26
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p/R
56
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
48
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice A
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.