Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Ptáček
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
26
Starty
Český pohár mužů
28.08. [AN021]
Uničov - Prostějov
21 : 24
0 branek
SML Dorostenci
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
0 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
1 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
0 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
2 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
1 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
3 branek
30.10. [NB022]
Uničov - Krmelín
11 : 15
2 branek
30.10. [NB023]
Uničov - Trnávka
20 : 13
3 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
1 branek
09.10. [NB014]
Uničov - Krmelín
25 : 9
1 branek
09.10. [NB013]
Uničov - Polanka
13 : 17
1 branek
09.10. [NB015]
Uničov - Trnávka
17 : 14
3 branek
25.09. [NB010]
Polanka - Uničov
12 : 12
0 branek
25.09. [NB008]
Krmelín - Uničov
13 : 16
1 branek
25.09. [NB012]
Uničov - Trnávka
15 : 23
0 branek
11.09. [NB006]
Uničov - Krmelín
16 : 7
2 branek
11.09. [NB002]
Trnávka - Uničov
7 : 11
1 branek
11.09. [NB004]
Polanka - Uničov
6 : 11
2 branek
Středomoravská liga muži
12.06. [OA128]
Uničov - Žeravice
26 : 20
2 branek
02.10. [OA027]
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
DTJ Polanka B - F.-Místek B
7 : 10
video
online
TJ TŽ Třinec - Ostrava B
25 : 12
video
online
Zubří B - Orlová
22 : 23
video
online
Krmelín - Karviná B
7 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
15
0
1
305 : 124
30
2
Orlová
16
14
0
2
411 : 135
28
3
TJ TŽ Třinec
16
11
0
5
256 : 172
22
4
Zubří B
16
9
0
7
277 : 244
18
5
Ostrava B
16
9
0
7
295 : 293
18
6
F.-Místek B
16
6
0
10
172 : 197
12
7
Krmelín
16
5
1
10
259 : 311
11
8
DTJ Polanka B
16
1
1
14
121 : 323
3
9
Klimkovice
16
1
0
15
154 : 451
2
Tabulka střelců
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
142
Michal Vaněk
HCB Karviná B
118
Dominik Malysiak
TJ Meteor Orlová
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Vaněk
HCB Karviná B
12
Jiří Přeček
Sokol Ostrava B
8
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Snopek
Sokol Ostrava B
18
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
18
Daniel Žemba
Sokol Krmelín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.