Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Bittala
Post
Mateřský klub
Sokol-Trnávka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
43
Počet branek
221
Starty
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
21.05. [AJK002]
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
0 branek
1.liga mladších dorostenců M
30.04. [AK123]
Kopřivnice - Karviná
20 : 15
0 branek
09.04. [AK110]
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
2 branek
03.04. [AK108]
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
5 branek
26.03. [AK097]
Kopřivnice - Brno
39 : 21
7 branek
19.03. [AK096]
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
6 branek
04.03. [AK086]
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
8 branek
26.02. [AK083]
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
6 branek
19.02. [AK075]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
2 branek
12.02. [AK070]
Kopřivnice - Maloměřice
47 : 16
2 branek
11.12. [AK064]
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
10 branek
05.12. [AK057]
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
0 branek
21.11. [AK044]
Zubří - Kopřivnice
30 : 30
0 branek
13.11. [AK042]
Kopřivnice - Hranice
43 : 20
4 branek
06.11. [AK031]
Brno - Kopřivnice
16 : 34
0 branek
24.10. [AK030]
N.Veselí - Kopřivnice
25 : 32
5 branek
16.10. [AK020]
Kopřivnice - Ostrava
33 : 25
1 branek
02.10. [AK009]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
35 : 29
1 branek
26.09. [AK004]
Maloměřice - Kopřivnice
24 : 37
2 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB045]
Trnávka - Krmelín
18 : 16
9 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
8 branek
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
7 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
7 branek
14.05. [NB042]
Krmelín - Trnávka
20 : 20
9 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
6 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
5 branek
30.04. [NB033]
Krmelín - Trnávka
16 : 14
3 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
8 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
9 branek
17.04. [NB030]
Krmelín - Trnávka
21 : 15
7 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.