Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Kuba
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
85
Starty
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI132]
Litovel - Luhačovice
41 : 25
2 branek
16.04. [AI119]
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
0 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
0 branek
02.04. [AI106]
Litovel - Vsetín
40 : 23
2 branek
26.03. [AI100]
Zlín - Litovel
23 : 21
1 branek
19.03. [AI093]
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
3 branek
05.03. [AI089]
Maloměřice - Litovel
20 : 30
3 branek
26.02. [AI080]
Litovel - Prostějov
33 : 30
2 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
0 branek
13.02. [AI067]
Přerov - Litovel
26 : 37
0 branek
12.12. [AI066]
Luhačovice - Litovel
30 : 40
3 branek
28.11. [AI053]
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
0 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
0 branek
13.11. [AI040]
Vsetín - Litovel
28 : 39
1 branek
06.11. [AI034]
Litovel - Zlín
36 : 30
0 branek
24.10. [AI027]
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
4 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
3 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
3 branek
28.05. [NB044]
Trnávka - Uničov
13 : 6
0 branek
28.05. [NB048]
Uničov - Krmelín
10 : 14
1 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
3 branek
14.05. [NB041]
Uničov - Trnávka
21 : 16
6 branek
14.05. [NB040]
Uničov - Krmelín
20 : 17
0 branek
30.04. [NB032]
Krmelín - Uničov
14 : 14
2 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
1 branek
30.04. [NB036]
Uničov - Trnávka
16 : 16
2 branek
17.04. [NB027]
Uničov - Trnávka
24 : 13
10 branek
17.04. [NB026]
Uničov - Krmelín
23 : 18
3 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
3 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 23. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Krnov
22 : 24
video
online
Hlučín - Polanka B
37 : 24
video
online
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
video
online
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
video
online
Veselá "B" - Krmelín
3 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p/R
22
18
1
3
667 : 525
37
2
Suchdol n/O
22
17
3
2
564 : 429
37
3
Veselá "A"
22
16
4
2
621 : 440
36
4
Krmelín
22
14
0
8
571 : 409
28
5
Nový Jičín
22
13
0
9
575 : 511
26
6
Polanka B
22
10
4
8
579 : 551
24
7
Hlučín
22
10
2
10
535 : 554
22
8
Třinec
22
7
1
14
442 : 541
15
9
Krnov
22
6
0
16
477 : 560
12
10
TJ Valašské Meziříčí
22
4
2
16
445 : 588
10
11
Veselá "B"
22
4
2
16
399 : 659
10
12
Klimkovice
22
3
1
18
438 : 546
7
Tabulka střelců
Josef Bartoníček
TJ Sokol Krnov
148
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
142
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
27
Tomáš Křenek
TJ Rožnov p/R
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radovan Kutěj
TJ Loko. Suchdol n/O
48
Josef Malina
TJ Veselá "A"
36
Miroslav Polášek
DTJ Polanka B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.