Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vanda Hořínková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
41
Starty
1.liga mladších dorostenek M
08.05. [AX122]
Poruba - Kunovice
32 : 4
1 branek
16.04. [AX109]
Poruba - Zlín
23 : 34
1 branek
10.04. [AX108]
Poruba - Zábřeh
29 : 22
0 branek
02.03. [AX082]
Poruba - V. Meziříčí
41 : 21
0 branek
26.02. [AX076]
Otrokovice - Poruba
28 : 26
0 branek
20.02. [AX069]
Poruba - Bohunice
26 : 30
2 branek
16.02. [AX065]
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
0 branek
20.11. [AX056]
Kunovice - Poruba
16 : 32
0 branek
06.11. [AX043]
Zlín - Poruba
33 : 21
0 branek
24.10. [AX032]
Poruba - Olomouc
19 : 36
2 branek
16.10. [AX029]
Vlčnov - Poruba
34 : 30
2 branek
09.10. [AX021]
Poruba - Karviná
23 : 24
0 branek
02.10. [AX016]
V. Meziříčí - Poruba
35 : 30
3 branek
19.09. [AX010]
Poruba - Otrokovice
24 : 33
0 branek
11.09. [AX003]
Bohunice - Poruba
26 : 24
1 branek
SML Starší žačky
15.05. [NJ055]
Karviná - Poruba
19 : 9
3 branek
07.05. [NJ050]
Poruba - HC Ostrava
28 : 14
3 branek
30.04. [NJ048]
SK Opava - Poruba
10 : 26
4 branek
16.04. [NJ041]
Poruba - Hlučín
20 : 14
4 branek
06.11. [NJ040]
Poruba - Hrabůvka
32 : 12
3 branek
31.10. [NJ034]
L.Zubří - Poruba
31 : 16
1 branek
17.10. [NJ027]
Poruba - Karviná
17 : 18
3 branek
09.10. [NJ022]
HC Ostrava - Poruba
12 : 18
2 branek
02.10. [NJ020]
Poruba - SK Opava
27 : 6
1 branek
25.09. [NJ013]
Hlučín - Poruba
24 : 19
4 branek
19.09. [NJ012]
Hrabůvka - Poruba
12 : 20
1 branek
Předchozí kola
Jaro2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - Zábřeh
4.6. 13:00
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
8
7
0
1
212 : 147
14
2
HC Ostrava
8
4
0
4
179 : 188
8
3
Suchdol n/O
8
1
0
7
149 : 205
2
4
Zábřeh
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
64
Aneta Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
42
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
17
Dagmar Štefková
KH Orel Paskov
6
Iva Žitníková
TJ Loko. Suchdol n/O
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Šajtarová
HC Ostrava
10
Sabina Zlinská
HC Ostrava
8
Jana Štefková
KH Orel Paskov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.