Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Lukáš Tvarožek
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
45
Starty
SML Starší žáci
11.06. [NC073]
Kopřivnice A - Polanka
25 : 19
3 branek
04.06. [NC077]
Polanka - Vsetín
24 : 17
0 branek
28.05. [NC081]
F.-Místek A - Polanka
35 : 13
2 branek
21.05. [NC109]
Polanka - F.-Místek A
14 : 26
3 branek
14.05. [NC105]
Vsetín - Polanka
33 : 20
2 branek
07.05. [NC089]
Karviná A - Polanka
29 : 18
1 branek
07.05. [NC101]
Polanka - Kopřivnice A
17 : 21
1 branek
30.04. [NC085]
Polanka - Rožnov p/R
20 : 12
5 branek
30.04. [NC097]
Ostrava A - Polanka
34 : 15
4 branek
16.04. [NC093]
Polanka - Zubří A
25 : 34
1 branek
27.03. [NC065]
Zubří A - Polanka
35 : 25
2 branek
17.03. [NC069]
Polanka - Ostrava A
18 : 22
3 branek
10.03. [NC061]
Polanka - Karviná A
15 : 36
1 branek
18.11. [NC053]
Polanka - F.-Místek A
14 : 29
2 branek
13.11. [NC045]
Polanka - Kopřivnice A
25 : 21
2 branek
06.11. [NC037]
Polanka - Zubří A
16 : 30
2 branek
30.10. [NC033]
Karviná A - Polanka
39 : 9
1 branek
28.10. [NC049]
Vsetín - Polanka
16 : 24
1 branek
23.10. [NC029]
Polanka - Rožnov p/R
17 : 20
0 branek
10.10. [NC021]
Polanka - Vsetín
25 : 12
3 branek
02.10. [NC017]
Kopřivnice A - Polanka
21 : 24
3 branek
28.09. [NC041]
Ostrava A - Polanka
45 : 22
1 branek
25.09. [NC013]
Polanka - Ostrava A
18 : 29
1 branek
19.09. [NC009]
Zubří A - Polanka
30 : 16
0 branek
11.09. [NC005]
Polanka - Karviná A
16 : 30
1 branek
04.09. [NC001]
Rožnov p/R - Polanka
15 : 11
0 branek
Předchozí kola
Jaro2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HC Ostrava - Zábřeh
4.6. 13:00
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
8
7
0
1
212 : 147
14
2
HC Ostrava
8
4
0
4
179 : 188
8
3
Suchdol n/O
8
1
0
7
149 : 205
2
4
Zábřeh
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
64
Aneta Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
42
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
17
Dagmar Štefková
KH Orel Paskov
6
Iva Žitníková
TJ Loko. Suchdol n/O
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Šajtarová
HC Ostrava
10
Sabina Zlinská
HC Ostrava
8
Jana Štefková
KH Orel Paskov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.