Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
Rozpis soutěže
Podzim
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Adriana Baronová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
4.6. 11:00
NA154
Hlučín - Klimkovice
34 : 27
1.5. 17:30
NA116
Nový Jičín - Hlučín
37 : 19
10.4. 10:30
NA103
Krmelín - Hlučín
33 : 35
25.9. 10:30
NA028
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
SML Starší žáci
11.6. 09:40
NC074
F.-Místek A - Zubří A
36 : 11
28.5. 11:50
NC081
F.-Místek A - Polanka
35 : 13
28.10. 00:00
NC050
Ostrava A - Rožnov p/R
30 : 14
SML Mladší žáci
11.6. 08:30
ND074
F.-Místek A - Zubří A
21 : 37
28.5. 10:45
ND081
F.-Místek A - Polanka
26 : 25
28.10. 00:00
ND050
Ostrava A - TJ Rožnov p/R
23 : 5
Oblast starší žáci
28.5. 09:35
NE085
F.-Místek B - Sokol Krmelín
61 : 12
21.5. 10:10
NE080
Sokol Klimkovice - KH Orel Paskov
32 : 26
30.10. 10:00
NE044
KH Orel Paskov - Zubří B
14 : 44
Oblast mladší žáci
28.5. 08:30
NF085
F.-Místek B - Krmelín
14 : 18
21.5. 09:00
NF080
Klimkovice - Orlová
4 : 42
10.4. 12:00
NF053
Krmelín - Orlová
10 : 25
3.4. 15:30
NF048
Orlová - TJ TŽ Třinec
21 : 6
26.9. 08:30
NF017
Orlová - Karviná B
12 : 10
SML Starší žačky
24.10. 13:00
NJ032
Hrabůvka - L.Zubří
20 : 24
19.9. 11:30
NJ012
Hrabůvka - Poruba
12 : 20
SML Mladší žákyně
19.9. 10:00
NK012
Sokol Hrabůvka - Poruba
6 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Sokol Trnávka - výsledky
video
online
Trnávka - Polanka
13 : 11
video
online
Trnávka - Uničov
13 : 6
video
online
Trnávka - Krmelín
18 : 16
video
online
Polanka - Uničov
16 : 6
video
online
Polanka - Krmelín
12 : 14
video
online
Uničov - Krmelín
10 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Polanka
24
18
2
4
422 : 335
38
2
Uničov
24
11
3
10
368 : 353
25
3
Trnávka
24
8
4
12
378 : 402
20
4
Krmelín
24
5
3
16
345 : 423
13
Tabulka střelců
Tomáš Bittala
Sokol Trnávka
160
Jan Wagner
Házená Uničov
106
Ondřej Pospíšil
Sokol Trnávka
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Bittala
Sokol Trnávka
11
Jan Wagner
Házená Uničov
8
Jan Zelený
Sokol Krmelín
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Ptáček
Házená Uničov
36
Radim Kutěj
Házená Uničov
34
Jan Wagner
Házená Uničov
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.