Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast starší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
Oblast mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Bláha
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
19
Starty
2.liga mužů SM
01.05. [AF124]
Polanka - Havířov
28 : 29
0 branek
16.04. [AF118]
Olomouc - Polanka
28 : 26
0 branek
19.03. [AF096]
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
1 branek
05.03. [AF085]
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
1 branek
25.02. [AF084]
Polanka - Vsetín
34 : 25
0 branek
19.02. [AF074]
Paskov - Polanka
21 : 28
0 branek
12.02. [AF071]
Polanka - L.Zubří
32 : 19
1 branek
12.12. [AF063]
Polanka - Napajedla
32 : 20
2 branek
04.12. [AF058]
Havířov - Polanka
32 : 31
0 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
2 branek
20.11. [AF045]
Trnávka - Polanka
25 : 28
0 branek
13.11. [AF041]
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
1 branek
07.11. [AF032]
Holešov - Polanka
31 : 25
2 branek
23.10. [AF030]
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
2 branek
16.10. [AF019]
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
2 branek
09.10. [AF018]
Vsetín - Polanka
28 : 19
0 branek
02.10. [AF008]
Polanka - Paskov
35 : 21
0 branek
26.09. [AF005]
L.Zubří - Polanka
20 : 30
2 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN047]
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
0 branek
03.09. [AN026]
Havířov - Polanka
20 : 27
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Ostrava B
10 : 0 k.
video
online
Zubří B - KH Orel Paskov
10 : 0 k.
video
online
Sokol Krmelín - Karviná B
9 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
14
14
0
0
541 : 198
28
2
Karviná B
14
11
0
3
370 : 238
22
3
Zubří B
14
9
1
4
405 : 249
19
4
Kopřivnice B
14
9
1
4
359 : 214
19
5
Ostrava B
14
4
2
8
257 : 386
10
6
Sokol Klimkovice
14
4
1
9
346 : 443
9
7
KH Orel Paskov
14
1
1
12
195 : 432
3
8
Sokol Krmelín
14
1
0
13
191 : 504
2
Tabulka střelců
Petr Edler
Sokol Klimkovice
140
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice B
123
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek B
110
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Edler
Sokol Klimkovice
14
Daniel Křístek
Sokol Ostrava B
11
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice B
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Varga
Sokol Klimkovice
24
Dominik Novotný
KH Kopřivnice B
18
Martin Kocich
SKP Frýdek-Místek B
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.